Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door dutch
Ja, dat is per definitie slecht ! Jij bent al goed op weg om een perfecte dhimmi te worden... Trouwens, het gaat niet om "meer inspraak" hebben van de moslimvader, het gaat om alleen inspraak hebben, grote nuance !
Wat normaal is, is dat beide ouders inspraak hebben in het opvoeden van de kinderen, waar dan ook ter wereld !
Volgens de islam mogen gescheiden moeders (dwz verstoten moeders) hun kinderen bij zich houden zolang ze hen zogen...daarna zien ze hen niet eens meer terug in veel gevallen ! En jij vindt dit per definitie niet slecht ! 
|
Je legt me woorden in de mond die ik niet heb gezegd! Er is in bijna elk gezin één ouder die wat meer van de opvoeding op zich neemt dan de andere, als beiden daarmee akkoord zijn, what's the problem?!
Het beeld dat je daar schetst bij scheiding is niet in elk geval zo! Mijn man zijn neefje is bij de mama gebleven terwijl zijn broer hier een nieuw gezin heeft gesticht. Het gaat niet in elk islamitisch gezin hetzelfde Dutch!