Los bericht bekijken
Oud 26 november 2003, 15:13   #71
ossaert
Minister-President
 
ossaert's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 19 april 2003
Locatie: Mechelen
Berichten: 4.827
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Antoon
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door ossaert
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door k9
Turkije is niet europees en zelf zien ze zich ook zo niet daar gaat een aanslag zoals dit niks aan veranderen.
Als Ankara Europees is, dan is heel Turkije dat: de stad ligt namelijk behoorlijk diep in Anatolië...
Er ligt anders nog veel Turks grondgebied ten oosten van Ankara. Zie maar zelf:



Bovendien gaat Europa niet verder dan Istanbul, helemaal ten Westen van Turkije, tot aan de Bosphorus.

Location of Turkey:

Southwestern Asia (that part west of the Bosporus is sometimes included with Europe), bordering the Black Sea, between Bulgaria and Georgia, and bordering the Aegean Sea and the Mediterranean Sea, between Greece and Syria
Hela, ik heb ook niet gezegd dat Ankara in Europa ligt, dat deed De Vliegende Hollander! Ik weet best wel dat de grenzen van Europa in de Bosporus liggen.

Om een beetje miereneukerig te doen: ligt Ankara nu midden in Anatolië of niet?
__________________
Ik wil zeggen dat de mens Is, dat de mens Bestaat... welnu, laat hem zijn, laat hem bestaan! En dan zou het bestaan op zichzelf het enige einddoel zijn: de mens zou bestaan, en hij zou er alleen voor zorgen om te blijven bestaan in zo-groot-mate-mogelijk van relatief geluk en relatieve vrijheid. En dan zou het verkeerd zijn, misdadig, de mens zijn relatief geluk en relatieve vrijheid te doen opofferen voor een idee: voor god, de gemeenschap of de Staat.
ossaert is offline   Met citaat antwoorden