Ondertussen rijden ze in Amerika al járen op biobrandstof en heeft Willy Nelson samen met Pacific Biodiesel een keten biobrandstofstations geopend die uitsluitend 100% biologische diesel verkoopt (niet afkomstig van koolzaadgewassen maar van gerecycleerde kookolie (waar hij de Glycerine uit haalt).
Bush gaat trouwens zwaar investeren samen met Brazilie in vroeger gekapt regenwoud en daar de gronden verbeteren om koolzaadgewassen op te telen. Hij wil een belangrijke en zwaarwichtige investering in het milieu verwezenlijken. Waarschijnlijk als reactie ook op het enorme succes en de golf van steun die de film an inconvenient truth in Amerika kent.
PS Dieselmotoren waren in den beginne door Rudolf Diesel ontwikkeld om te draaien op pindanoot-olie en hennepolie. NIET op petroleum. maw ELKE dieselmotor kan draaien op gerecycleerde frituurolie, ik zou dit allesbehalve een nichemarkt noemen. Alleen loopt België zoals gewoonlijk op milieuvlak 20-25 jaar achter op de rest van de Westerse wereld.
De laatste nieuwe klucht om op de autostrades slechts 90 km/u te rijden vind ik echt een ongelooflijke stunt! Volgens mij haalt dit nieuwsfeit de New York times in de sectie: comedy!
|