Los bericht bekijken
Oud 23 maart 2007, 00:55   #90
Boadicea
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Boadicea's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 29 maart 2006
Locatie: Antwerpen
Berichten: 10.422
Standaard

Tiens, Amerikanen worden hoe langer hoe achterlijker. Persoonlijk vind ik zulke dwang compleet onnozel. Ieder mag wat mij betreft zijn idealen hebben, maar om ze op je kinderen op te dringen op zulke manier, vind ik er over.

Persoonlijk ben ik wel tegen seks voor de seks, zonder enig gevoel van liefde, maar vermits vele huwelijken ook andere redenen dan liefde hebben, maak ik geen link tussen seks en huwelijk.
Als dochterlief maagd moet blijven om te kunnen trouwen met één of andere rijke sjeik, prostitueer je dat kind gewoon.

In mijn ogen moet ieder voor zich uitmaken wanneer en met wie men seks wil en in welke context. Anderzijds moet men een kind geen beloftes laten maken, waarvan men toch niet zeker weet of ze haalbaar zijn.
__________________
Opgepast voor geiteneukende honden:
http://www.youtube.com/watch?v=ZLyyrLC3cQc
Boadicea is offline   Met citaat antwoorden