Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door fox
Met mijn verstand is absoluut niks mis. Het is dus ook absoluut niet noodzakelijk om op de man te spelen of grof te reageren op een uitspraak die volledig terecht is. Als jullie jongeren gelijk willen stellen aan allochtonen dan stel ik voor dat jullie dit voorleggen aan een of andere taalcommissie.
Tot de definitie van dat woord verandert ben ik niet van plan om het woord jongeren gelijk te stellen aan allochtonen. Het is dus volledig jullie zaak als jullie elk crimineel feit dat gepleegd wordt in dit land willen afschuiven op de integratieproblematiek.
|
ik heb niet gezegd dat zer iets mis is met uw verstand.Dat zou een belediging zijn, en dat is verboden.Dus doe ik dat niet

Maar omdat ik er het mijne over DENK, stel ik de vraag toch maar...
Het woord "jongeren" wil inderdaad niet letterlijk "allochtonen" zeggen, of beter "allochtone misdadigers", maar iedereen weet dat dat er mee bedoeld word.