Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Hertog van Gelre
Nog een keer: Ondanks de ''verschillen'' vormen we al een hele tijd de facto een confederatie op cultureel gebied. En? Valt mee heh?
|
Jaja, cultuur van de "betere" bevolking... de gewone bevolking gelooft in zijn eigenheid, heeft niks tegen de Nederlanders, maar niemand zal wetten willen slikken van die grootpraters. Laat maar zitten.
Trouwens, het is intriest dat vlaamse vormen en woorden moeten wijken voor Nederlandse. Omdat ze zogezegd in onbruik zijn... Hou die cultuur dus maar. Die kan me gestolen worden. Klare taal voor normale mensen. De spellingscommissie is ook zo een fiasco.
We hoeven nu niet meteen een apart taalgebied op te zetten, maar verdekke, ons toch zeker niet de les laten spellen door vlaamsvreemde professoren (jaja, ook de belgen , vlamingen in die commisies)