Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Turkje
OK, maar wees dan consequent: Dewaels stokpaardje is WOII, met constante verwijzingen naar zijn grootvader, deportaties van joden uit de dossinkazerne, etc. om politieke munt te slaan uit prestigeprojecten zoals die musea in Mechelen. Gevolg: VLD zonder partijfinanciering. Of wat te denken van de SP-A die verkeersbeleid en het verminderen van de verkeersdoden gebruiken om aan stemmenwinst te doen? Gevolg: SP-A zonder partijfinanciering.
Elke partij profileert zich op zijn stokpaardje door zich (zogenaamd) in te zetten voor de doden uit het verleden. Get over it.
|
er is nog een verschil tussen op beleidsmaatregelen nemen gebaseerd op statistieken (anonieme doden eigenlijk) en je profileren op de dode grootvader van iemand zonder dat er enigszins van beleid sprake is.
