Los bericht bekijken
Oud 1 april 2007, 04:03   #1
Internaut
Banneling
 
 
Internaut's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 2 mei 2004
Locatie: VL
Berichten: 2.761
Standaard Vandalen aan het werk in Oudenaarde

Vandalen hebben met rode verf "leugenaars" geschilderd op het nieuwe VB-secretariaat in Oudenaarde. Tanguy Veys (VB) heeft klacht neergelegd bij de politie én de camerabeelden van de - onherkenbare - vandalen op het internet gepubliceerd. Er werd ook een verscheurd exemplaar van het VB-boek Een brug te ver in de brievenbus gestoken met daarop de tekst "dood aan dewinter, leve de lente". Het Laatste Nieuws
De 2 pipo's werden gefilmd door de camera
Je kan het allemaal zien op youTube http://www.youtube.com/watch?v=afszqTNKzHU
sterk staaltje linkse onverdraagzaamheid. Het gaat hier om graffiti spuiten en vandalisme. Wat is jullie mening hierover ? Ik vind dat als je niet voor het VB bent hetgeen perfect kan dat je daarvoor niet de kiezers moet gaan beginnen pesten of demoniseren. Iedereen is gelijk voor de wet.
Ik heb zo'n lokalen al gezien en menig allochtoon kan er niet rustig bij blijven als ze er voorbij lopen. Het VB is slim genoeg om daar camera's te zetten, er zijn er altijd die na een avondje stappen kwaad worden als ze die vlaggen en afbeeldingen zien als ze ervoorbij lopen.
Het Vlaams Belang werkt als een lap rode stof voor een stier zijn ogen of zoals een thaïs maagdje voor menig sextoerist.
Internaut is offline   Met citaat antwoorden