Wat ik mij bij de maximumfactuur afvraag is of zij wel goed begrepen wordt.
Het gaat er om dat bv ziektekosten, verwarmingskosten, huishuur in het voorstel Groen, enz.. gekoppeld wordt aan het fiscaal belastbaar inkomen.
Volgens mij hebben kapitaalbezitters, die volkomen legaal geen fiscaal belastbaar inkomen aan te geven hebben omdat zij een bevrijdende 15 % roerende voorheffing betalen allemaal recht op de tussenkomsten van de maximumfactuur.
Is het in ons fiscaal systeem gegrond om onder een bepaald fiscaal aan te geven inkomen financiele voordelen toe te kennen?
Ik kan er natuurlijk naast zitten, ik ben geen fiscalist, maar voor mij kan het huidige systeem van de maximumfactuur gewoon niet.
Het volstaat om geen fiscaal belastbare inkomsten te hebben, enkel inkomsten uit kapitaal !! (legaal dan nog)
Paul
__________________
Laatst gewijzigd door Paul Nollen : 1 april 2007 om 09:15.
|