GuteGuteGute, Turk4ever toch.
Ik snap al lang wat je probeert te doen... de misdaden die Nederlanders plegen toelaatbaar maken voor Nieuwe Nederlanders.Misschien trek in iets dat niet boven de 16 is?
Ik weet niet dat je praktiserend moslim bent, en eigenlijk, als je het wel zou zijn ,dan lig je bij mij in de schuif "Al Takkeya"(of hoe het ook vertaald moet zijn).
Op dit moment lig je in de schuif "vermakelijk agigatortje van ongevaarlijk caliber"
Ja, ik weet het, er zijn pedofielen in Nederland, en België.Zelfs Kannibalen in Duitsland.
Ikzelf ben GEEN pedofiel, en probeer deze levenslijn door te trekken.
Om het effe over een heel andere boeg te gooien. De Islam laat geen afbeeldingen toe van levende wezens.(met poppen als uitzondering blijkbaar).Vandaar dat de Moorse kunst calligrafisch een hoogstandje is,zonder een geschrift te wezen.Geometrie en herhaalde "tribals" prachtig gewoon.
Nu de vergelijking naar de hedendaagse wereld. Mag een Moslim dan TV, monito of foto kijken? Oftewel Multimedia.Aangezien het verbod.
Nu de link naar de kinderpornografie.In het fotoalbum van onze familie steken foto's van het eerste badje thuis.Naakte babietjes op vergeelde foto's.
Stel dat ik een "artist" ben, en deze foto's "fotosoep" (bewerken met Photoshop)zodanig het de gewraakte kinderpornografie is.
Is dit strafbaar ?Volgens onze , 2de rangs seculiere wet? Want de Koran stelt zeer duidelijk dat zulke afbeeldingen niet mogen.
Langs de andere kant, aangezien dat de laatste profeet 9 jarige meisjes mocht "huwen" wanneer is een moslim dan pedofiel?Vanaf dat ie kinderen neemt waarmee hij niet getrouwd is?(vrouwen/meisjes hebben veel minder te kiezen,dus de nieuwe westerse gewoonte van mannen en vrouwen gelijk te behandelen is nog niet van toepassing)
Turk4ever, steek je hand op eigen boezem, en zie, onder welke kleur vel, welke godsdienst dan ook, ieders bloed is rood.
__________________
De meeste mensen gaan naar het werk om geld te krijgen, niet om het te verdienen.
|