Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door 2004gun
Gij zijt echt wel een koppige ezel hé!
Presenteer me eerst en vooral eens de post waar ik zou geschreven hebben dat de belastingsdruk gestegen is!
Ik meld alleen dat Mr. Roosen maar de helft van het verhaal vertelt.
Ik kan verkondigen dat ik in 2006 100.000 € meer inkomsten heb ontvangen en op deze manier de indruk geven dat ik goed heb geboerd.
Wanneer ik er echter bij vermeld dat ik 125.000 € meer uitgaven heb gehad dan blijkt de foto er totaal anders uit te zien.
Is dit nu echt Latijn of Chinees?
|
Als de verlaging van de algemene fiscale druk gepaard zou zijn gegaan met grote stijging van de uitgaven, hadden we nu een gigantisch overheidstekort. Zelfs de grootste zwartkijker moet toegeven dat het begrotingssaldo zeker niet is verslechterd. Conclusie: de uitgaven worden goed onder controle gehouden.
In reële termen stijgen de uitgaven van de federale overheid trouwens nauwelijks. Als er al stijgingen zijn situeren ze zich op niveau gewesten, provincies en gemeenten.