Wat is onze berichtgeving waard?!
Het is niet dat we ons met faits divers willen bezighouden, maar we zouden de lezertoch willen vertellen dat in de buitenlandse kranten een heel ander verhaal over de
verschrikkelijke moordpartij in Nijvel - waar een moeder haar vijf kinderen doodde
wordt aangetroffen dan in de Vlaamse media.
Uitvoerig beschrijven bijvoorbeeld Le Monde en Paris Match, om ons slechts tot die Franse bladen te beperken, hoe de moeder "kort werd gehouden" door haar Marokkaanse autoritaire man, haar familie niet mocht ontmoeten en in paniek verkeerde omdat hij met zijn moeder, die hier ook woonde, al een maand in Marokko verbleef met het doel daar een woning in te richten om zijn kinderen te laten overkomen en ze een mohammedaanse opvoeding te kunnen geven. Reeds had de oudste dochter op school geklaagd over het feit dat ze sinds kort niet meer buiten mocht zonder hoofddoek.
De moeder zag een vertrek naar Marokko niet zitten en vreesde haar kinderen te verliezen. Nog veel andere details,waar men bij ons blijkbaar geen aandacht voor had, werden op basis van getuigenissen in de buitenlandse pers bekendgemaakt. De hoofdbekommernis van onze media lijkt niet te zijn geweest de waarheid over de verschrikking te achterhalen, maar te voorkomen dat men de etnische en religieuze achtergronden ervan zou blootleggen.
Bron: Het Journaal - Nr 493 - 15 Maart 2007 (c) Mark Grammens
Nogmaals een staaltje van onze "media" die "papa mocadem" bijna heilig verklaren!!
Hoe onze media gepolitiseerd is,zeker voor verkiezingen.
De vraag is blijven wij deze leugens en halve waarheden nog verder pikken ,zelfde met het "racisme van JM Pfaff!!!
Wanneer gaan wij nu eindelijk ook eens laten horen en voelen dat we het grondig beu zijn met de boel te verzwijgen en of om te draaien !
[
__________________
Laatst gewijzigd door benji : 8 april 2007 om 12:00.
|