Antwerps OCMW-voorzitter Monica De Conink (SP.A) wil de toevloed aan illegalen in haar stad controleren door een streng uitwijzingsbeleid te koppelen aan migratiequota. Dat zegt ze in een gesprek met De Morgen.
In tegenstelling tot haar partijtop vindt ze dat het voorstel van Minister van Binnenlandse zaken Patrick Dewael (VLD) in een grondig debat moet overwogen worden. Dewael wil met de EU-lidstaten afspraken maken om per land een beperkt aantal vreemdelingen aan te trekken op voorwaarde dat ze een arbeidscontract op zak hebben.
Monica De Conink zegt dat we niet de hele wereld kunnen helpen maar dat we diegenen die hier in België aankomen, goede mogelijkheden tot integratie moeten aanbieden (taallessen, opleiding, goede woning,...) in ruil dat ze hier werken.
bron: De Morgen
__________________
Het Liberaal Appel profileert zich als een rechts-liberale partij voor mensen die genoeg hebben van een te links beleid en het Vlaams Belang een stap te ver vinden.
Meer info op www.liberaalappel.org of [email protected]
|