Jurgen Verstrepen wellicht op Antwerpse lijst Dedecker
Zo goed als zeker stapt Jurgen Verstrepen (40) op bij het Vlaams Belang en trekt hij op 10 juni de Antwerpse Lijst Dedecker. Verstrepen noch Dedecker wilden dat gisteren bevestigen, maar Jean-Marie Dedecker stelt vanochtend wel "een belangrijke aanwinst" voor zijn partij voor.
Jurgen Verstrepen ligt sinds januari overhoop met VB-voorzitter Frank Vanhecke en twijfelt sindsdien hardop over zijn toekomst bij Vlaams Belang. Met Verstrepen erbij zou Lijst Dedecker uitzicht krijgen op een Antwerpse Kamerzetel, mogelijk ten koste van het Belang. Als zogenaamde verruimer kreeg de voormalige radiomaker Verstrepen in 2004 een Vlaams Blok-zitje in het Vlaams parlement cadeau. Een succesverhaal werd dat niet. Verstrepen werd door de VB-top hooguit gedoogd, maar de partijkoers bijsturen kon hij niet.
Begin dit jaar stelde hij voor de rechtse Vlaamse krachten te bundelen op een lijst naast het VB. Verstrepen werd teruggefloten door Vanhecke, die het idee afschoot als "het dwaze en absurde experiment van een leerling-tovenaar". Die vernedering zat Verstrepen niet lekker. "Marie-Rose Morel is na haar misser milder behandeld dan ik. Zij en Vanhecke vormen één geheel", zei hij toen. Sindsdien woedt tussen beiden een koude oorlog. Toch stemde Verstrepen onlangs in met de plaats van lijstduwer op de Antwerpse Kamerlijst van Gerolf Annemans. (belga)
bron: hln.be
en nu is de vraag of Verstrepen medestanders heeft in het VB, of die meegaan en natuurlijk hoeveel kiezers ermee gaan!
__________________
multiculturele samenleving: de vrijheid van elk individu om zijn cultuur te beleven binnen de grenzen van de wetten van het land.
We moeten blijven hopen, blijven geloven in het goede in de mens. Anders lopen we ons vast in een cynisch, zelfdestructief wereldbeeld waar een wit-zwart denken regeert.
|