Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Paulus
Mijn punt is dat nu we de nadelige gevolgen van drugs steeds beter in kaart kunnen brengen, ik geen behoefte voel om de lijst met legale drugs te verlengen. Het is al erg genoeg zo.
|
Ik vind patatie en patata en daarom moet wat ik vind wet worden en in het persoonlijke leven van alle andere verantwoordelijke, volwassen burgers opgenomen worden.
Kijk, zo redeneer ik dus niet. Ik vind het alsof de ene kleuter meestertje probeert te spelen over al de rest. Tien jaar geleden vond ik het normaal om als een kind behandeld te worden. Nu, op mijn twintig, vind ik dat in vele gevallen nog normaal. Maar wat mij angstig maakt, is dat dat binnen twintig jaar nog het geval gaat zijn, en dat jonge politici van dertig jaar mij als een kind gaan behandelen, en iedereen.
Ik ben erg gericht tegen drugs. Maar ik ben geen kleuterleider.