Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Rr00ttt
Ik ben het met je eens. Het is absoluut niet aan de overheid om op zo'n manier te gaan ingrijpen in het privé-leven van de mensen.
De vergrijzing is hier enkel en alleen een probleem omdat er dan nog minder slaven zijn om uitgemolken te worden door diezelfde overheid.
I.e. omdat het van levensbedreigende aard is voor het overleven van de slavernij in de SZ. Het is quasi onmogelijk om de werknemers nog méér te gaan belasten om het systeem overeind te houden. Als de populatie aan sla.. eeuh werknemers in de privé dan ook nog eens daalt zal vroeg of laat de overheid de schaar in zichzelf moeten zetten.
|
Zoals Van Dun ooit zei: er was een tijd dat de S.Z. ons voorgesteld werd als een zekerheid voor wie in moeilijkheden verkeerde. Maar nu is het zo ver gekomen dat er aan ons gevraagd werd om als zekerheid op te treden voor de SZ die in moeilijkheden verkeert - nu wordt er van ons gevraagd of we alstublieft de reddingsboei willen behoeden voor de ondergang.