Los bericht bekijken
Oud 10 december 2003, 00:45   #29
filosoof
Banneling
 
 
filosoof's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 22 mei 2003
Locatie: Brussel
Berichten: 49.496
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Distel
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door filosoof
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Strop
Lap daar gaan we weer,

we zouden beter een verenigd front vormen tegenover Wallonië en de franstalige didactuur in dit apenland.
Lap daar gaan we weer,


we zouden beter een verenigd front vormen tegenover het zwartblok en de fascistische stromingen in dit apenland, en hun dictatuur stoppen voor ze er is!! (en waarom niet samen met de Walen?)
De beste manier om fascistische stromingen aan de macht te krijgen is nochthans door ze te verbieden. Enerzijds duw je ze zo in een underdog-positie, anderzijds ben je dan zelf heel hard aan het lenen bij fascistische regimes... Vooral zo voort doen!
Ja, dat liedje kennen we...Vooral niet in een underdogpositie duwen? In een Upperdogpositie dan, zoals Hindenburg het met Hitler deed ? Is d�*t jouw oplossing? Néé, bedankt!!
filosoof is offline   Met citaat antwoorden