Jawel, het is nu eindelijk officieel... : vele miljoenen euro en heel wat zelfverklaarde pseudo-wetenschappelijke lofbetuigingen later, zijn onderzoekers dan toch tot de conclusie gekomen dat rijkere mensen meer geld spenderen. Meer specifiek richtten deze onderzoekers zich op het vervoer. De uitkomst van hun onderzoeken waren ontstellend :
Rijkere mensen bezitten gemiddeld meer auto's en doen daar gemiddeld meer kilometers mee !
Het begrip "vervoersarmoede" is hierbij dan ook een feit. De onderzoekers geloven dan ook dat ze hiermee nieuwe gronden hebben aangeboord, die de schrijnende sociale mistoestanden in onze maatschappij duidelijk maken.
Wie had dat nu ooit kunnen denken? Hoe is deze sociale onrechtvaardigheid toch te verklaren? En vooral : wat gaan de politici hieraan doen?
Deze, en andere vragen, krijgt u ook de komende maanden nog te horen in het programma van dr. Tis Nonsens... (volgende week : de "voedselarmoede" waarin onderzoekers zullen aantonen dat rijkere mensen gemiddeld meer geld spenderen aan hun eten, en de "vrijetijdsarmoede" waarin diezelfde onderzoerkers etc etc etc etc).
__________________
Out of the blue, into the black
|