Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Landau
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door thePiano
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door lamenielachen
Ons uitmaken voor racisten terwijl ze hier bijna alles gratis krijgen met z'n 1.500.000, is niet hetzelfde he. Ik zou je hetzelfde eens in marocco willen zien doen. Je zou vlug begrijpen wat het verschil is hier en daar. Die mensen weten nog niet wat democratie is, ze zijn het aan het leren maar op de verkeerde manier.
|
Driekwart van die 1.5 miljoen allochtonen zijn niet eens afkomstig vanuit Marokko. En de helft van die 1.5 zijn Belgen (genaturaliseerd) Leer eens nuanceren?
Ps: de nieuwkomers/leden van onze vzw vragen aan je waar dat ze alles gratis kunnen krijgen, ze zijn zeer geïnteresseerd 
|
Kleine nuance : 1.5 hebben een papiertje waarop staat "belgische nationaliteit". De nuance is klein doch niet onbelangrijk zoals een vreemdelingenkenner zoals u wel zal weten.
|
Correctie: de helft van die 1.5 miljoen zijn genaturaliseerd en daarvan zijn 2/3 Europeanen bij afkomstig uit de EU (Fransen, Nederlanders, Italianen enz...) Je zou er beter eens een statistiek over raadplegen, ipv dat gewouwel en gelieg over
1.5 miljoen Marokkanen die gratis alles krijgen goed te keuren.