Ik denk dat de mensen hier vooral hun eigen mening weergeven Piano. Jij de jouwe, ik de mijne, een andere de zijne. 'k zou niet weten hoe je dat kan manipuleren ?
Maar stel nu dat iemand die voor de rest geen bron heeft buiten dit forum. Hoe kan die nu tot een juiste beoordeling komen van het Vlaams Blok om maar dit als voorbeeld te nemen.
Hevige voorstanders, nog heviger tegenstanders. En de waarheid zal wel ergens in het midden liggen, zoals meestal. Maar stel nu dat iemand een verkeerde keuze zou maken door een gebrek aan neutrale bronnen, door een gebrek aan inzich, door een gebrek aan verstand. Moeten we die mens daar eeuwig mee vervolgen ? Voor mij niet dus. Ieder heeft het recht om zich te vergissen.
Ik ben mijn eigen god, Piano. Dus in mijn wereld bestaat wel een god.
__________________
IK betaal 6.570,00 euro per jaar aan Wallonië en dit al meer dan 20 jaar.... Dat is 131.400 euro in totaal....of in oude franken... 5.300.662 fr. HET IS STILAAN GENOEG GEWEEST! Als ik nog 20 jaar verder werk dan betaal ik nog eens 131.400 euro. In totaal zou dat dan 262.800 euro of 10.616.857 oude franken zijn.
PEOPLE WHO WANT TO BAN HATE SPEECH, JUST HATE SPEECH. VRIJE MENINGSUITING !!!
|