Los bericht bekijken
Oud 28 april 2007, 17:22   #11
Raven
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Raven's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 31 maart 2004
Locatie: Nabij het Reigersnest
Berichten: 10.447
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Bob Bekijk bericht
De ironie van het verhaal is wel, dat men intussentijd geen geld heeft voor de allernieuwste geneesmiddelen tegen kanker.

Tegen HIV zijn alle wegen zowat uitgeput. Misschien als we ooit een functioneel begrip (nu is dat vooral structureel, waar aidsremmers op inspelen) hebben van het HIV virus dat er iets uit de bus zou komen. Maar tzal toch niet voor de afzienbare toekomst (50 jaar ofzo) zijn, want functionele biochemie staat nog in de kinderschoenen.

Zelfs het vaccin dat men nu probeert te ontwikkelen, en veel van het weinige geld voor HIV stroomt daar nu in, zal de besmettingskans -amper- een factor 1/10 verkleinen (en dat is eigenlijk statistisch belachelijk, omdat de kans op HIV zowieso al klein is voor hetero-seksuele overdrachten)

HIV is een perfecte human-killer en voor 100% efficient, en het laat de drager nog lange tijd afzien ook. De ideale straf van god voor de decadenten en de ketters.
__________________
NEE tegen assimilatie! NEE tegen racisme!

Laatst gewijzigd door Raven : 28 april 2007 om 17:23.
Raven is offline   Met citaat antwoorden