Los bericht bekijken
Oud 1 mei 2007, 12:46   #61
willem1940NLD
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Geregistreerd: 4 november 2004
Berichten: 14.274
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Zijne Heerlijkheid Bekijk bericht
Ga je nu ontkennen dat er verschillende strekkingen bestaan binnen de islam?


Ongelooflijk dat jij als niet-moslim hier even komt bepalen en definiëren wie er al dan niet een goed moslim is en je daarbij bovendien de meest radicale interpretatie van de islam als ijkpunt gebruikt.
Bedoel je dat jij wel een (goed) moslim bent?

Ik "bepaal" niets, trek alleen mijn conclusies uit een politiek manifest (tevens redelijk succesvol gepropageerd als "godsdienst") en ja, ik zie niet in waarom ik dat boek minder serieus zou nemen dan de supporters zelf doen.

In o.a hoofdstuk 9 staat duidelijk dat ik geruimd behoor te worden, omdat ik "zelfs" geen christen of jood (dhimmi) ben die met sterk beperkte rechten in leven mag (niet: moet) worden gelaten.

Maar de situatie begint zich al steeds duidelijker af te tekenen: Turkije jaagt nu, in navolging van Indonesië, opnieuw ook weer op "linksen" waardoor hopelijk de Europese linksen zich toch wat zullen gaan beraden op hun fatale steun aan de islam.

Ik ben trouwens benieuwd hoe een "niet-radicale" interpretatie van hoofdstuk 9 er uit zou kunnen zien.
__________________
Als het regent in Limburg, kan het op Aarde best mooi weer zijn.

Laatst gewijzigd door willem1940NLD : 1 mei 2007 om 12:48.
willem1940NLD is offline   Met citaat antwoorden