Het is weer zover. Berlusconie liet weer eens een hersenscheetje.
Hij vindt dat linkse stemmers thuishoren in een psychiatrisch ziekenhuis, maar ik denk dat een babbel met een psych niet overbodig is voor Stoere Silvio zelf.
Citaat:
za 5 mei 2007 Berlusconi: Kiezers van links zijn mentaal gehandicapt
PALERMO - Wie bij de gemeenteraadsverkiezingen in Palermo later deze maand niet op rechts stemt, is geestelijk gehandicapt en zou moeten worden opgenomen in een psychiatrisch ziekenhuis. Dit heeft oppositieleider Silvio Berlusconi zaterdag gezegd tijdens een campagnebijeenkomst in de hoofdstad van Sicilië, zo meldde het Italiaanse persbureau ANSA.
Foto: REUTERS
Het is de niet de eerste keer dat de rechtse ex-premier kiezers uitscheldt die het niet met hem eens zijn. Vorig jaar, tijdens de campagne voor de parlementsverkiezingen die hij zou verliezen, noemde hij de kiezers van links voor lopende televisiecamera's eikels.
|
Bron