Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door MarinaDeVis
Mijn mening staat hier al gepost , ik zeg ook niet dat mr. Dominatrix op geen enkel punt gelijk heeft , als hij dat veralgemenen er al eens uit zou kunnen laten .
-Nieuwe migranten gaan dus, of je dat nu wil of niet, met grote hopen bestaan uit mensen die, noch de wil tot integratie bezitten, noch de wil tot aanvaarden van onze cultuur als de hunne, noch de zin tot participatie hebben.
-Zitten bedrijven dan te wachten op nieuwe massa's, Nederlandsonkundige mensen? Veelal ongeschoold (Neem daar nog eens de nefaste invloed van immigratie op het huidige niveau van onze schoolcultuur), vaak gewoonweg gelukzoekers en in een adem gewoon mensen die gaan vegiteren op ons al zo zwaar belast sociaal systeem.
Het grootste deel van de nieuwe migranten die u hier aanhaalt komt wèl met de bedoeling hier een beter leven te starten , en daarmee bedoel ik niet profiteren van de werkende mensen hier of onze sociale zekerheid, maar wel zelf werk zoeken en nederlands leven.
Als we hen natuurlijk niet willen socialiseren , omdat ons sociaal systeem zogezegd al te overbelast zou zijn is het natuurlijk moeilijk voor deze mensen om mee te draaien in een kapitalistische maatschappij , wat zij meestal niet gewend zijn.
En zoals dominatrix al zei ; nu misschien terug 'on-topic' discussies voeren.
|
-U bent 'off-topic' gegaan, net daar waar U de fout maakt zelf te gaan veralgemenen. En ik, ja ik, voer de discussie op een globaal niveau, niet op kleine schaal, van de enkeling die zich wel al de gewenste moeite zal getroosten, want die zal er uiteindelijk ook wel komen en niet voor de problemen zorgen die ik U hier duidelijk poog te maken...
-Het grootste deel van de mensen komt hier aan met de bedoeling een beter leven te straten? Hoe romantisch, natuurlijk is dat zo! Wie emigreert er nu om het slechter te krijgen? Maar hoe groter de groep 'nieuwe-levens-strarters' ,hoe moeilijker de bestaande groep dat nieuwe leven aan de nieuwkomers zal kunnen verstrekken, wat je gaat krijgen is dus een groeiende conflictsituatie. Een tijdbom die ooit zal moeten barsten, daar je, en dat leert ons het heden (Men kan de huidige veel te grote groep vreemdelingen al niet tot integratie laten overgaan, zeker niet de door U zo gewenste toekomstige groep), gewoonweg niet meer zal toekomen aan het hoofdstuk 'integratie', laat staan het voor mij meest wenselijke: Assimilatie!
-Ons sociaal systeem is prachtig, maar ik vrees dat we wel eens heel binnenkort de rekening gaan gepresenteerd krijgen van de jarenlange roofbouw op datzelfde systeem. Uw immigratiegolf, zal daar in eerste instante mijn inziens zeker geen goed aan doen!
-Wie wil koken moet eieren breken! Nieuwe immigratie zal in zijn eerste fase ons zeer veel geld kosten (Denk aan recht op huisvesting, materiele steun, onderwijs, hulp- en dienstverlening), geld is nu niet iets wat we echt op overschot hebben naar de toekomst toe, idem voor onze dienstensector e.d.
-Fijn te zien dat U erkent dat het moeilijk zal zijn voor die mensen om in ons systeem mee te draaien! Voor velen een onoverkomelijk brug, en voor te veel nieuwkomers zal dat een voor ons onoverkomelijk brug worden; welkom in het 'tijdbom-scenario'!
Mijn gevoel? Ik wil helemaal geen nieuwe lading gelukszoekers meer hier! Sommige mensen horen hier gewoonweg niet thuis, hoe veel grijze haren U daar ook van gaat krijgen.
Neen, ik wil mijn eigenheid behouden, en ik vrees dat U me geen gelijk gaat geven, maar ik denk dat Uw eigenheid veel beter zal behouden blijven in mijn stelsel dan in dat wat U blijkbaar nauw aan het hart ligt. De overrompeling van onze vrijheden zal, hoe je het ook draait of keert, nooit zorgen voor een verbetering van jouw recht op 'eigenheid' en 'vrijheid', denk erom: De sterke zal bestaan, de zwakke vergaan. Dat is al de hele geschiedenis zo, de ene cultuur verschijnt daar waar de andere verdwijnt... mag aub mijn cultuur niet de volgende zijn in het rijtje om te verdwijnen?
'on-topic': En is het Vlaams Belang nu te Liberaal voor U?
(Ps: solidair zijn met de eigen mensen staat voor mij totaal niet ter discussie)