Los bericht bekijken
Oud 18 mei 2007, 18:57   #14
Tegendradigaard
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Geregistreerd: 3 oktober 2003
Locatie: Zou ik ook graag weten
Berichten: 14.746
Standaard

Het enige waar ik zou voor wil staken is dat men de jaren uit de prive bijtelt als ancienniteit voor de weddebepaling.

Voor de rest, ga naar de prive als ge denkt dat het daar beter is.
Toen ik van de prive naar de overheidsdienst ging kreeg ik in klap 15 verlofdagen erbij...
Een stuk loon minder, maar veel minder stress en meer verlof. Meer levenskwaliteit dus.
En tijdens mijn uren.... werk ik harder dan ik vroeger deed in de prive. Vroeger zat ik altijd op het forum in de loop van de dag, nu nog zelden.
Ik werd dus harder in openbare dienst dan in de prive.... Maar ik heb er meer genoegdoening van.... zolang de politici zich niet komen melden.
__________________
IK betaal 6.570,00 euro per jaar aan Wallonië en dit al meer dan 20 jaar.... Dat is 131.400 euro in totaal....of in oude franken... 5.300.662 fr. HET IS STILAAN GENOEG GEWEEST! Als ik nog 20 jaar verder werk dan betaal ik nog eens 131.400 euro. In totaal zou dat dan 262.800 euro of 10.616.857 oude franken zijn.

PEOPLE WHO WANT TO BAN HATE SPEECH, JUST HATE SPEECH. VRIJE MENINGSUITING !!!
Tegendradigaard is offline   Met citaat antwoorden