Zijn Vlaams-nationalisten een bedreiging voor de Vlaamse cultuur?
Menig econoom, socioloog en demograaf weet dat er onder Europa en ook onder Vlaanderen een demografische tijdbom ligt.
Die kunnen we alleen onschadelijk maken door op tijd, systematisch en massaal immigranten te verwelkomen in ons land. Enkel zij kunnen ons tegen de rampzalige instorting van onze maatschappij beschermen. Zonder hen stort de vergrijzing ons in de afgrond.
Vele Vlaams-nationalisten weigeren deze realiteit onder ogen te zien en stellen zelfs het omgekeerde voor. Zij pleiten dus volmondig voor de vernietiging van onze maatschappij, en bijgevolg van onze cultuur.
Willen we ooit de fertiliteitsgraad van het Vlaamse volk opkrikken (vandaag is het leven letterlijk uit dit volk weggesijpeld), dan zullen we ervoor moeten zorgen dat de economie stabiel blijft en niet instort. Dit kan enkel door massale immigratie toe te laten.
Kortom, moeten we Vlaams-nationalisten die immigranten buiten willen, beschouwen als volksvijanden?
Laatst gewijzigd door C2C : 22 mei 2007 om 21:49.
|