Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door C2C
Zonder Marokkaanse (of andere) immigranten kan Europa/België/Vlaanderen niet overleven en zal het zielig ten ondergaan als geriatrisch continent.
Willen we onze 'cultuur' redden, dan moeten we aan snel tempo immigranten toelaten en die goed opleiden.
Anders zijn we ten dode opgeschreven. Daar is elke econoom / socioloog / demograaf het mee eens.
|
Ik ben het daarmee eens. Een andere, dé andere oplossing is dat wij Belgen weer meer kinderen laten geboren worden. 0, 1, 2 kinderen zorgen automatisch voor het slinken vd bevolking. 'De mensen zijn egoïstisch geworden' zegt mn opa wiens moeder toen die stierf op 98 jaar, van 70 kleinkinderen meer dan 200 achterkleinkinderen had, waaronder ik.
Maar ik zal mn verantwoordelijkheid opnemen en er zullen er zeker 4 a 5 komen. Ik heb mn vriendin al kunnen overtuigen.
Dus, zolang de autochtonen aan het uitsterven zijn, moet er nieuw en vers bloed van buitenaf komen om de stervende boel hier nieuw leven in te blazen, om de boel hier over te nemen.