Los bericht bekijken
Oud 26 mei 2007, 02:35   #1
Webmaster NRP
Vreemdeling
 
Geregistreerd: 14 april 2007
Berichten: 8
Standaard Al-Qaida streeft naar nucleaire aanval op Europese stad

Al-Qaida zoekt actief naar nucleaire wapens voor een grootscheepse aanval. Dit zegt Rolf Ekeus, sinds kort Hoge Commissaris van de Organization for Security and Cooperation in Europe (OSCE) en eerder directeur van de VN wapen onderzoek commissie in Irak.
Op een internationale conventie over de preventie van een nucleaire ramp in Luxemburg zei Ekeus dat de dreiging van een nucleaire aanval op een Europese stad door Al-Qaida, reëel is. Ook zei hij dat maatregelen worden genomen om nucleaire installaties te beschermen tegen terroristen die op zoek zijn naar verrijkt uranium.
Al-Qaida jihadi’s zijn moeilijk tegen te houden, omdat ze bereid zijn om te sterven. Zie verder: www.nieuwreligieuspeil.net/node/786
Webmaster NRP is offline   Met citaat antwoorden