Los bericht bekijken
Oud 5 juni 2007, 09:54   #9
Jantje
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 11 augustus 2006
Berichten: 38.482
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Coekie Bekijk bericht
Vroeger waren parlementsleden inderdaad vrijgesteld van het betalen van belastingen op hun inkomen als parlementair. Reeds geruime tijd geleden (ik schat ongeveer tien jaar) is die wet aangepast en betalen volgens mij zowel parlemenstsleden, ministers en iedereen die in de politiek of ambtenarij werken belastingen.

Enkel medewerkers van buitenlandse ambassades en consulaten op belgische bodem zijn misschien vrijgesteld, alsook ambtenaren van de europese unie die een vergelijkbaar statuut genieten.

Coekie
Ook ministers en staatssecretarissen zijn voor een deel nog belastingvrij, hun forfaitaire aftrek voor werkingskosten liggen namelijk vrij hoog.

Zelfs zo hoog, dat zot bertje er zelfs mee gedreigd had, om alles wat hij kon in te brengen als werkingskosten, zelfs de etentjes met zijn vrouw en kinderen en alle familiefeestjes.
Jantje is offline   Met citaat antwoorden