Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door boer_bavo
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door giserke
Net zoals die japanners die hier komen pronken met hun dure kleren en fototoestellen. Het is nog geen 1% van de totale Japanse bevolking die zich dergelijke reis kan betalen. 70% van de japanners leven in armoede.
Toch zou je kunnen denken dat zij allemaal rijk zijn tot en met.
|
Japan heeft ongeveer 130 miljoen inwoners. In 2000 gingen er daarvan maarliefst 17 miljoen naar het buitenland op vakantie. Dat is dus 13% die zich dat jaar een reis naar het buitenland kan permitteren.
Ik ken de huidige cijfers van België niet, maar ik herinner me dat er 10 jaar geleden in België zeker minder dan 10% van de mensen naar het buitenland op vakantie gingen.
|
Van mensen die naar Japan geweest zijn heb ik gehoord dat de lonen daar gemiddeld twee keer hoger liggen dan in Europa en dat het leven er navenant even duur is.