Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door stijnvdb
Ho, dat is nieuws voor mij  Langs de andere kant, daarvoor hoef je Vista niet te installeren hoor, daar is ook software voor  (Diskeeper, bijvoorbeeld)
En of dat Vista nu echt stabieler is, dat is wel voor discussie vatbaar...  Als je een Vista pc en een XP pc om ter langst laat opstaan om te zien welke het eerst vastloopt, denk ik dat de XP als stabieler uit de bus zal komen  Waren er voor Vista trouwens ook niet reeds service packs gepland, of herinner ik me dit verkeerd? Heb het niet zo op de voet gevolgd, dus ik twijfel wat 
|
Ik vraag me dat toch sterk af. Die nieuwere kernel zal toch zeker wel zijn werk doen, denk ik zo. Volgens mij kwam er een nieuwe service pack aan inderdaad, maar is dat omdat er een nieuw bestandssysteem aan zit te komen: WinFS (Future Storage). Een vernieuwing van NTFS.