Los bericht bekijken
Oud 28 juni 2007, 09:04   #1
circe
Secretaris-Generaal VN
 
circe's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 22 december 2002
Locatie: Antwerpen
Berichten: 49.144
Standaard Twee jaar voor moordenaar Demoor.

Hoorde ik net op de radio.
Moet ook schadevergoeding van 200.000 euro betalen aan de nabestaanden.

Twee jaar = 24 maanden/3 = 8 maanden - voorarrest = direct vrij waarschijnlijk.

enfin, dan kan hij nu gaan afbetalingen regelen?

Vergelijk :

Citaat:
Vandaag (mei 2007) heeft het Hof van Beroep van Brussel een uitspraak in hoger beroep gedaan in de zaak waarbij een groep skinheads uit Tienen een jongen van Slowaakse origine bewusteloos geslagen had.
De rechter in beroep heeft strengere straffen uitgesproken; de twee meerderjarigen werden veroordeeld tot 5 jaar (ipv 3) gevangenisstraf waarvan de helft met uitstel gedurende een periode van vijf jaar mits het naleven van volgende voorwaarden:
1. verbod om deel te nemen aan activiteiten van extreem rechts, zoals bijeenkomsten van Bloed Bodem Eer & Trouw (BBET), Blood & Honour.
2. verbod op wapenbezit
3. verplichting om een aangepaste behandeling te volgen.
Het Centrum voor gelijkheid van kansen en voor racismebestrijding ontvangt een morele schadevergoeding van 250 Euro.
http://www.diversiteit.be/CNTR/NL/ab...s_07-05-08.htm

----------------

tja, bij Guido De moor ging het natuurlijk niet om racisme (enfin, toch niet vanwege de moordenaar).
__________________
Waarom islam"fobie"?

Betaalt U ook mee de religieuze halal taks die het terrorisme financiert? Kijk hoeveel er verdiend wordt met halal certificatie van dingen die totaal niet hoeven gecertificeerd te worden. https://www.youtube.com/watch?v=YVPngzSE94o

Laatst gewijzigd door circe : 28 juni 2007 om 09:04.
circe is offline   Met citaat antwoorden