Los bericht bekijken
Oud 28 juni 2007, 14:34   #201
Bad Attila
Secretaris-Generaal VN
 
Bad Attila's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 8 juni 2005
Locatie: Brussel
Berichten: 21.945
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door frituur oswald Bekijk bericht
Uitlokking kan slechts als het slachtoffer “een fout” kan aangewreven worden. De rechtbank oordeelde dat De Moor geen (geen!) fout beging (dixit Jef Vermassen die daarmee het standpunt van de rechtbank vertolkte). De rechtbank verwerpt dus de uitlokkingthese. Deze informatie werd meegegeven in het middagjournaal (op radio en TV). Tot dusver de enige kanalen waarlangs de jongste ontwikkelingen over de zaak De Moor wereldkundig gemaakt werden. Dus niemand (niemand!) in dit forum heeft info via andere kanalen, maw: iedereen (iedereen!) in dit forum heeft kennisgenomen van het verwerpen van de uitlokking (behalve zij die reacties prepareren zonder zich te informeren). Desondanks volharden Edina en Bad Atilla (wie nog?) in de uitlokkingsthese.
Dus tegen beter weten in volhardt Edina in leugens. Fraai, zeer fraai, zeker als het over een incident gaat waarbij iemand het leven inschoot en waarbij diens nazaten meeluisteren. Anders nog iets te melden aan familie De Moor, Edina?
Momenteel heeft niemand het vonnis gelezen, dus kunnen we niks anders doen dan het nieuws te kijken en te lezen...

Ik lees:
"De rechtbank oordeelde wel dat er sprake was van uitlokking omdat Demoor de beklaagde eerst bij de keel had gegrepen. En dat had zijn invloed op de strafmaat." (HLN)
"Daarop greep Demoor Redouan vast - naargelang de versie bij zijn kraag of keel - en duwde hem tegen het raam. S. en zijn advocaat vinden dat Demoor door die geste de feiten heeft uitgelokt, de correctionele rechtbank van Antwerpen volgde hen daarin." (Nieuwsblad)
"Le tribunal a estimé qu'il y avait bien eu provocation parce que Guido Demoor avait d'abord attrapé le prévenu �* la gorge, ce qui a influencé la peine." (La Dernière Heure)

Maar je hebt gelijk, er is nergens sprake van uitlokking ...

ps: de gazetten zouden verkeerd kunnen zijn, hoor, daar niet van.
__________________
Met democratie maak je van een paard, een Romeinse consul.

Laatst gewijzigd door Bad Attila : 28 juni 2007 om 14:35.
Bad Attila is offline   Met citaat antwoorden