Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Mr. Tos
"het oog van de naald"? Uh-hu. Er is niets gebeurd.
En dat met die Zweedse kerncentrale enige maanden terug was ook 'door het oog van de naald' zeker? Waar er er enkele veiligheidssystemen toevallig tegelijk uitvielen, hoewel er nog andere veiligheidssystemen actief waren en er op dat moment ook helemaal geen nood was aan de veiligheidssystemen wegens geen crisis? Zo is het gemakkelijk een lange lijst met 'nucleaire ongelukken' samen te stellen die absoluut niets te betekenen hebben.
|
als eerste er is wel iets gebeurd en als tweede hebben we gewoon enorm gelukgehad dat er geen golfvloed of zwaardere aardschok is geweest. En een andere uitleg is er niet.
Zeker als je dan weet dat deze centrales er uit militaire overwegingen staan en niet omdat ze nodig zijn voor de energievoorziening.
Want met de kostprijs van 1 maand een kerncentrale openhouden, kan men gemakkelijk voldoende alternatieve centrales bouwen om heel Belgie van stroom te voorzien, zonder nog verdere kosten te hebben.
Dus zelfs de kostprijs van de bouw van een kerncentrale is enkel een militaire uitgaven en geen noodzaak.