Los bericht bekijken
Oud 21 juli 2007, 11:22   #384
Fozzie
Minister-President
 
Fozzie's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 2 juni 2005
Locatie: West-Vlaanderen
Berichten: 4.740
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door van Maerlant Bekijk bericht
U denkt dat iedereen ter wereld dat van vandaag op morgen zal aanvaarden? Volhouden is de boodschap, afzonderen is uit den boze.
Wie zegt dat we ons af zonderen? 1 keer per jaar een holebi-evenement en af en toe een activiteit, zoals er ook jaarlijks een vrouwendag is (om het onderwerp vrouwenemancipatie in de schijnwerpers te zetten) en wekelijks een activiteit van de lokale vrouwenbeweging. Dat is toch niet afzonderen, das is even sensibiliseren van "hé, er zijn holebi's in de sport die er niet durven voor uit komen omdat er een negatieve sfeer is, maar met wat goede wil kan je als sportclub er voor zorgen dat iedereen zich welkom voelt" om dan gewoon weer met de hetero's samen te sporten. Ik heb in lokale holebi-jongerengroep gezeten (om mezelf te leren aanvaarden als holebi en tips te krijgen over er voor uit komen) maar was tegelijkertijd ook actief in de Chiro. Het is niet of/of, beide kunnen samen gaan (op dezelfde dag is enkel een beetje onpractisch).
__________________
Koningen horen thuis in sprookjes
http://http://www.facebook.com/home.php#/group.php?gid=40941098748&ref=ts
Against gay marriage? Then don't get one and shut the fuck up
"The Bible contains 6 admonishments to homosexuals and 362 admonishments to heterosexuals. That doesn't mean that God doesn't love heterosexuals. It's just that they need more supervision. "
Fozzie is offline   Met citaat antwoorden