Los bericht bekijken
Oud 28 juli 2007, 23:41   #1182
ggolsteyn
Schepen
 
Geregistreerd: 3 mei 2002
Locatie: Sint-Amandsberg
Berichten: 436
Standaard Waar blijven de sociale programma's van de SPASTEN?

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door ericferemans Bekijk bericht
Jij bent tenminste intelligent!
Je lust geen boterham met honing, er is geen confituur (je lievelingsgerecht!) en boos eet je nu een boke met stront.
Schattig, slim en fantastisch smakelijk. Ook voor anderen, die niet zo slim zijn!
~~~~~~~~~~~~~~~~~
Beste Eric,

Het wordt hoog tijd dat de SPASTEN en natuurlijk al de anderen eens een sociaal programma maakten en uitbouwden.

Ze durven zelfs het woord socialisme niet meer uitspreken. En jullie, de verbeteraars, spreken van RODE SPASTEN! Waar blijft jullie socialisme?

De "reCDVisten" hebben waarschijnlijk nog herinnerigen aan het (CHRISTUS)-Rexisme.

De groenen hebben na het verdwijnen van de "pastoor met de diepste draai" en na het verdwijnen van de onderpastoor Gijssels, de uitvinder van het "Cordon sanitaire" een uitroepteken achter hun naam. Waar is hun sociaal programma? Ik heb hen aangeboden te helpen met een sociaal programma, maar zelfs geen antwoord!.

Bij het Vlaams Belang bestaat het sociaal programma in het buitensmijten van vreemdelingen. Ze zijn daarin al ver gevorderd.

De Liberale vrije uitbuiters, zijn op weg van het Zarkozysme, het nieuwe fascisme.

Dit is de toekomst van België en vooral Vlaanderen. Dank jullie fascio's.

Groetjes,

Gerard Golsteyn.

ggolsteyn is offline   Met citaat antwoorden