Discussie: Wat is uw geloof?
Los bericht bekijken
Oud 30 juli 2007, 16:32   #121
hermanvk
Minister
 
hermanvk's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 mei 2006
Locatie: Turner Valley, AB, Canada
Berichten: 3.020
Stuur een bericht via Skype™ naar hermanvk
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Jan van den Berghe Bekijk bericht
Alweer onzin. Die archieven waren helemaal niet "verboden". Ze waren gewoon niet opengesteld, net zoals trouwens vele andere archieven. Blijkbaar meent u dat alle archieven overal en altijd open staan. Welnu, dat droomt u maar. Zelfs in heel veel archieven van de Belgische staat zijn tot nu toe niet geopend (op sommige staat er zelfs een bepaalde termijn).
En allicht zoals alle andere archieven, die niet echt positief zijn, worden ze zo lang mogelijk geheim gehouden:
-onlangs de CIA
-de RKK archieven
-wie was het ook al weer, die geen of heel moeilijk toegang kreeg tot een zeer bezwarend archiefstuk in verband met de moorden door polII gepleegd?


En wie was het ook al weer, die ALLE (buiten eentje) stukken uit de archieven verbrandde of liet verbranden? polII over zijn CFS misdaden!
__________________
Support the people of Herouxville, Quebec, Canada: http://municipalite.herouxville.qc.ca/avispublic.htm
Version francaise:http://municipalite.herouxville.qc.ca/normes.pdf | English version : http://municipalite.herouxville.qc.ca/Standards.pdf
Send an email to: [email protected]
(*) rmp: rovershoofdman, moordenaar en pedofiel
hermanvk is offline   Met citaat antwoorden