Discussie: Bestaan rassen?
Los bericht bekijken
Oud 4 augustus 2007, 10:51   #615
Jantje
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 11 augustus 2006
Berichten: 38.482
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door jurgen79 Bekijk bericht
Dat is het resultaat van jarenlang links en liberaal beleid.
Nee, van een beleid waar iedereen gelijk is en iedereen dezelfde rechten en plichten heeft.

Maar verwacht niet dat dit zal veranderen als het VB aan der macht zou geraken hoor.
Want die zouden deze ongelijkheden ook niet veranderen, ik ben zelfs bang dat zij ze nog zouden vergroten.

En dat Vlaanderen en Belgie dan helemaal een land met klasse zou worden.
Een land waarin de rijken alles kunnen en mogen en de arme inwoner gewoon de lijfeigen is van de rijke.

Want nu geven ze af op de allochtone inwoners van ons land, maar ze zijn ook reeds bezig met afgeven op de armere inwoners van ons land.

Zij hebben zo geprobeerd om de privé bewakingsdiensten de zelfde machten te geven als de zonepolitie en de bewoners van wijken het recht te in te schakelen voor de bewaking en het toezicht in hun wijk.
Zodat de politie dit meer zou moeten doen. De politie zou zich dan enkel nog bezig moeten houden met de bestrijding en het opsporen van criminaliteit.
De wijkagenten en politiepatrouille in wijken zouden volgens hen dus moeten vervangen worden door bewakingsdiensten die betaald worden door de inwoners van de wijken zelf.
Mensen die dus niet over geld beschikken zouden volgens dit systeem dus helemaal geen bescherming meer hebben.
Jantje is offline   Met citaat antwoorden