Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door bruut geweld
even toelichten: Lynching van het meisje Du'a Khalil Aswad Op 7 april 2007 werd een zeventienjarig Koerdisch jezidisch meisje, Du’a Khalil Aswad genaamd, door een groep mannen geschopt en gestenigd omdat ze een relatie had met een islamitische jongen en zich tot de islam had bekeerd. Filmbeelden van de lynchpartij verschenen korte tijd later op internet en veroorzaakten internationale verontwaardiging. Dus niet-moslims die een minderjarig meisje stenigen
Niet echt bruikbaar voor islamofobe "uitverkorenen"
 maw het meisje is niet afgemaakt door moslims dus het is wel ok...
tja, qua selectieve verontwaardiging kan dit wel tellen!
|
Natuurlijk is ook dat barbaars. Het schijnt dat het Jezidisme invloeden heeft ondergaan van de mohammedaanse leer, zodat dergelijke wandaden niet hoeven te verwonderen, wat nog niet wil zeggen dat beschaafde mensen die niet moeten blijven afkeuren!
Men kan zich ook de vraag stellen waarom dat meisje zich aan de leer van Mohammed zou hebben moeten onderwerpen hebben, als dat al het geval was want ook daarover bestaat nogal wat onduidelijkheid.
Men kan zich ook afvragen waarom de Jezedis zo vehement reageren op iemand die naar de eeuwige belager van hun gemeenschap dreigt over te stappen.
Maar die ene misdaad die begaan wordt door een bedreigde gemeenschap verdwijnt in het niets tegen de meer dan 7.690 terroristische aanslagen die de volgelingen van Mohammed gepleegd hebben de laatste vijf jaar, met meer dan 51.000 doden en meer dan 78.000 gewonden, zonder rekening te houden met hun massale moordpartijen in bepaalde gebieden zoals Soedan, en de dagdagelijkse eremoorden, stenigingen, kelingen, en ophangingen.
http://forum.politics.be/showthread.php?t=93354