Los bericht bekijken
Oud 3 september 2007, 14:00   #37
HagarBrussel
Vreemdeling
 
Geregistreerd: 23 augustus 2007
Berichten: 4
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Bolsjewiek Bekijk bericht
Iik merk dat vele extyreemrechtse elementen hier beweren dat ze Europa willen redden van de "islamisering". Dat vereist een internationale islamitische samenzwering, waar ze ook nog vaak in geloven.
Ze zeggen dat die samenzwering als doel heeft ons te vernietigen en de Sharia hier op te leggen.
Nu, dit idee is absoluut niet nieuw. Het idee van een internationale joodse samenzwering was er al in de tijd van de laatste Russische tsaren.
De Protocollen van de Wijzen van Sion werden zodanig uit hun context getrokken dat extreemrechts kon beweren dat de joden de wereld wilden veroveren. Er werd later geloofd dat de Russiche Revolutie ontketend was door joden, met massaslachtingen door tsaristische troepen als gevolg.
dolfie speelde in de jaren '30 handig in op dit idee om de joden de schuld te geven van de teloorgang van Duitsland.

Nu weten de racisten dat ze geen grond meer hebben om de joden zwart te maken (hoewel het Israelische zionisme een aanleiding zou kunnen zijn), dus keren ze zich tegen de moslims. Ze gebruiken incidenten, begaan door extreemrechtse moslims, om de islam zwart te maken.
Een gigantische paranoia en een geweldig gevoel voor veralgemening zijn hun wapens.
We weten allen wat een onzin de nazi's verkochten.
Waarom zouden we dan in de val van het anti-islamitisme trappen?
Verdedig u, en vertrouw op het gezond verstand!!!
Het verschil met de situatie van vandaag is dat de joden goed geïntegreerd waren in de Europese maatschappijen.
HagarBrussel is offline   Met citaat antwoorden