Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door santos
Ik heb ook niet gezegd dat BVH iets te maken heeft met de splitsing he.
Sorry Dewever geeft openlijk toe dat het einddoel een volledige splitsing moet zijn en niet een confederaal belgie. Ja maar milquet zegt veel maar doet niets en er is maar weinig vrijgegeven van de echte voorstellen, om maar niet te zeggen NIETS.
|
Dewever zijn einddoel is onafhankelijkheid maar hij gelooft niet dat dit voor morgen is en is dus naar de onderhandelingen gegaan met voorstellen om het land zo goed mogelijk te organiseren tot als we onafhankelijkheid krijgen.
N-VA heeft niets meer gevraagd dan de andere partijen. Dus tenzij je VLD van separatisme wilt beschuldigen..
Als er dan een NON komt op die ongelooflijk redelijke vragen van de Vlamingen.. tja. Het enige wat je daarmee kan verkrijgen is dat Dewever ongelijk krijgt als hij zegt dat het nog niet voor morgen is.