Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Jazeker
Jazeker is een brave jongen en laat zich graag aan het handje van de media meevoeren. De media, onze lichtende bakens van informatie voor het volk (o nobel doel), wisten me te vertellen dat het aantal demonstranten vandaag in Brussel op de betoging tegen de islamisering van Europa, slechts een honderd mensen betrof. Eventjes ging de teller terug naar vijftig maar uiteindelijk bleef die wel op 100 staan. Ik ga daarin mee. Best een afgang al wordt gefluisterd dat heel wat manifestanten reeds in de stations werden tegengehouden maar dat moet slechts het werk van kwatongen zijn. Er was dus pakweg maar 100 man aanwezig.
Het volgende berichtje maakt het Jazeker wat moeilijker...
Nu goed... dus van de 100 betogers die er waren in Brussel, zijn er nu 154 opgepakt. Jazeker krijgt een wrang gevoel bij de media.
Theorie: heeft Thielemans opdracht gegeven om de HELE kliek betogers op te pakken en hebben ze daar nog 50 omstaanders bijgekapt om zeker te zijn of hoe zit dat nu?
|
Dan heb je de berichtgeving op de rode zender van de franstaligen, de RTBf, nog niet gezien. Kijk naar de herhaling straks en kots mee.