De VRT doet al lang aan desinformatie maar nu begint het de spuigaten uit te lopen.
Zo noemen ze al dagen de betoging van 11 sept tegen de IslamISERING van Europa een anti-islambetoging.
Of nog erger en verder van de waarheid af: anti-islambetoging van extreem rechts.
In het Journaal van 19 uur vandaag was er een item over EXmoslims en afvalligen (renegaat). Hierin lieten ze de Iman Nordine Taouil pertinent liegen. Misschien is hij ter goeder trouw en vergist hij zich of staat hijzelf voor een gematigde islam.
Hij stelde het voor alsof de islam gematigd is, maar dat is maar een opstapje naar de echte islam. Op afvalligiheid staat de doodstraf in moslimlanden met de sharia.
Ook dat je in de islam vrij je geloof kan kiezen is NIET waar, zeker niet in moslimlanden. "er kan maar één geloof zijn in het land" staat er in de Koran.
De vrt geeft een vooroorlogs gevoel van desinformatie en propaganda voor multicul en verdraagzaamheid. Maar ze bedoelen multi-idiologie: "onze democratie" en de tegenstrijdige "islamdoctrine".
In verband met de aanslagen van 11 sept laten ze het uitschijnen alsof de islam daar niets mee te maken heeft: het is juist het in de praktijk brengen van wat er in de Koran staat: de ongelovingen ervan langs geven. Bin Laden kan het niet duidelijker zeggen en is tenminste eerlijk: de VS krijgen ervan langs ALS ze zich niet tot de islam bekeren.
Wel moeten we het islamFUNDAMENTALISME bestrijden en NIET de moslims.
De Koran staat er vol van over het bestrijden van de ongelovigen en de afvaligen TOT ze zich bekeren, dan moeten ze barmhatig zijn want Allah is barmhartig (voor de gelovigen!).
i.v.m. de betoging zie ook: Stop the islamisation of Europe! islamisering
http://forum.politics.be/showthread.php?t=93146