Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door C2C
Belgen zijn wel slimmer (blijkt uit keihard PISA onderzoek; Amerikaanse jongeren scoren het zwakts van alle hoogontwikkelde landen, op alle parameters; Amerikanen zijn, wetenschappelijk gezien, niet goed onderwezen).
Iedereen die Fahrenheit 911 heeft gezien (recent nog op TV), weet ook dat de Amerikaanse natie in zijn geheel oerdom is. Ge kunt die natie alles wijsmaken wat ge wilt, ge kunt die uitbuiten, ertegen liegen - ze slikken alles.
In België zou dat niet lukken. Onze bevolking is te volwassen, te scherpzinnig en te rationeel. Daarom ook hebben onze verkozenen besloten niet mee te stappen in die lullige leugen van de Irak-oorlog. De meeste Europese naties hebben hetzelfde gedaan.
Amerika is een gefaald Europees project. We doeken dat beter gewoon op.
|
Akkoord voor 95 % van de Amerikaanse bevolking. Echter mensen als David Duke hebben het zionistische systeem door.
http://www.davidduke.com/