Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Knuppel
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door zorroaster
De N-VA is tegen het BROV, Knuppel, dat ontken ik niet. Maar als ik me niet vergis is elke partij, op Vivant na, daar tegen.
Waar ga je dan op stemmen? Op de nieuwe partij van Tacitus en Bruno?
|
Leuk om te weten dat de N-VA een partij is zoals alle andere als het over het BROV gaat, Zorroaster.
Maar je vergist je. Het Blok heeft het tenminste in zijn programma opgenomen. De N-VA dénkt zelfs daar niet aan.
Standpunt van het Blok ivm het referendum:
Citaat:
Op vraag van 100.000 kiesgerechtigden of minstens één derde van het totaal aantal leden van het parlement wordt een grondwets-, wetgevings- of verdragsreferendum gehouden onder het Vlaamse volk. De uitslag van dit referendum is bindend voor de overheid. De wet bepaalt de verdere regelen.
|
Bron: Jos Verhulst.
|
Ja, ze moesten toch IETS schrijven om het zinnetje dat het parlement voor hen best afgeschaft moest worden, op een deftige wijze te verklaren?
Kom, geloof je nu écht dat het VB daar voorstander van is? De mannen van de "elite" die het volk moet gaan leiden?