Los bericht bekijken
Oud 29 september 2007, 15:31   #78
Boadicea
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Boadicea's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 29 maart 2006
Locatie: Antwerpen
Berichten: 10.422
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Nynorsk Bekijk bericht
onregelmatige maandstonden en acné waren voor mij de belangrijkste redenen om vroeg met de pil te beginnen. Mijn maandstonden kwamen zo onregelmatig dat ik soms 4 weken met maandverband of tampon kon rondlopen voor het eindelijk 'kwam', en dat lichaamsdeel daar vindt dat eigenlijk niet zo fijn.
Zwijg, bij mij waren de bloedingen toen ik de pil nam juist veel pijnlijker dan mijn natuurlijke maandstonden. Die zijn pijnlijk, maar zelden zo erg dat ik over de vloer kruip, zoals bij die pil.
Plus dat het elke keer van die zwarte, stinkende drek was die er uit kwam. Ik kreeg er acne van en mijn B cup werd een F.
Dan kwam die dokter me nog vertellen dat die pil eigenlijk nog te licht was om voor mij doeltreffend te zijn.
__________________
Opgepast voor geiteneukende honden:
http://www.youtube.com/watch?v=ZLyyrLC3cQc
Boadicea is offline   Met citaat antwoorden