Discussie: moordenaar
Los bericht bekijken
Oud 1 oktober 2007, 19:54   #11
bentje
Parlementsvoorzitter
 
bentje's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 26 november 2006
Locatie: Vlaanderen
Berichten: 2.061
Standaard

Ik wás net aan het kijken naar Terzake...
Ongeacht het feit dat moorden niet goed te praten valt, werd ik te pissig om verder te kijken.
Waarom het Vlaams Belang hierbij betrokken word is verder dan absurt.
Als ik morgen een moord bega, en m'n tante zit bij de VLD, worden die dan ook medeverantwoordelijk geacht?
Als ik elke dag naar de Carrefour ga, hebben die er dan ook schuld aan?
Politiek staat hier volledig los van, Van Themse was iemand die een krak in z'n kop kreeg en deed wat hij wou.
Nooit heeft het VB gezegd, noch geïnsinueerd dat mensen kapot maken goed zou zijn, politiek is wettelijke bepalingen maken en er ook zo voor vechten, niet met wapens.
Ronduit schandalig is het om hier maar weer eens een politiek statement van te maken.
Moorden is slecht, en zeker niet goed te praten, ongeacht wie of wat, maar Sitti Redouan die op de bus een blanke doodstampte is ondertussen al vrij, en werd niet berecht als "rascistisch moordenaar" terwijl dit eigenlijk identiek hetzelfde was.
Maar zo'n gebeurtenissen misbruiken voor politieke doeleinden getuigt enkel maar weer eens hoe we hier in dit land bezig zijn.
__________________

Laatst gewijzigd door bentje : 1 oktober 2007 om 19:54.
bentje is offline   Met citaat antwoorden