Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door duveltje382

(foto Belga)
Burgemeester Patrick Janssens heeft ook een onderzoek laten openen naar eventuele onregelmatigheden bij de aankoopdiensten van de stad.
Tuchtonderzoek tegen zeven werknemers OCMW
di 02/10/07 - Het OCMW van Antwerpen opent een tuchtonderzoek tegen zeven werknemers van de technische onderhoudsdienst. Samen zouden ze onterecht 50.000 euro aan voordelen hebben gekregen.
De zeven werknemers zijn op non-actief geplaatst en er is een procedure gestart om de betrokkenen te schorsen.
Sinds 2003 zouden de verdachte personeelsleden materiële en financiële voordelen hebben gekregen ter waarde van zo'n 50.000 euro.
De leverancier die frauduleus heeft gehandeld in zijn contacten met het OCMW, leverde ook producten aan andere stadsdiensten.
De Antwerpse burgemeester Patrick Janssens (SP.A) heeft daarop ook een onderzoek geopend naar eventuele onregelmatigheden bij de aankoopdiensten van de stad.
Bron/ VRT NIEUWS NET
Weer een schandaaltje bij in het Anwerpse na al de Visa schandalen,en links geeft het nu zelf toe  
|
Wat er gaat gebeuren is vrijspraak natuurlijk en vervroegd pensioen voor de betrokkenen niet te veel indat strontpotje roeren