Los bericht bekijken
Oud 6 oktober 2007, 23:37   #303
Desiderius
Minister-President
 
Desiderius's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 23 juni 2005
Berichten: 4.999
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Groentje-18 Bekijk bericht
Voor zover ik het weet heb ik u nooit gezien in een discussie over het milieu.

Gaan het liberale gedachtengoed en onze omgeving voor u niet samen?
Integendeel, Groentje...

Kijk, wij (libertarisch gespuis) mogen dan wel een heel eind weglullen over dat 'eigendomsrecht'; het is duidelijk dat we er rekening mee zullen moeten houden dat dit eigendomsrecht niet enkel een 'recht', maar ook een 'verantwoordelijkheid' (of plicht, maar dat woord hoor ik niet graag) inhoudt.

Ik weet eerlijk gezegd niet hoe ik die verantwoordelijkheden zou moeten afkondigen (voel me er ook niet toe geroepen), maar hier ligt een zeer leuke stof voor debat weggelegd voor de libertariërs.

Anderzijds ben ik zeer terughoudend in heel het debat rond die 'opwarming van de aarde'; ik voel doorgaans vrij goed aan wanneer men mij (op een dure manier) in de maling tracht te nemen. Verhofstadt's afvaltaksen en meer van dat aangekondigd fraais bleken gewoon ordinaire belastingsverhogingen te zijn. Al Gore gebruikt om de immer hongerige staatskas te spijzen. En er zijn nog handige jongens die er een handeltje uit trachten te slaan.
__________________
The pen is mightier than the sword, and considerably easier to write with.

Desiderius is offline   Met citaat antwoorden