Los bericht bekijken
Oud 13 oktober 2007, 13:00   #77
zeef
Burger
 
Geregistreerd: 7 juli 2006
Berichten: 151
Standaard

Mmm, nog geen idee naar wie de stem hier gaat.

Staes blijft een ex-VU'er, maar los van dat feit is hij inderdaad té veel de man met het wijzende vingertje.

Tavernier is te hol, te algemeen én van de oude garde. Bovendien is hij redelijk gefrustreerd dat hij voor de verkiezingen van 10 juni aan de kant werd gezet door de 'jongerenstrategie' van de partij.

Blijft nog over: Vogels en Dierickx. Vogels als voorzitter, zou een vervolg/kopie worden van wat Dua heeft gedaan. (zonder beide vrouwen te veroordelen) Er is behoefte aan iets nieuws, me dunkt.

Dierickx laat voorlopig de beste indruk op mij na. Hij is een man van het oude AGALEV, die die waarden ook voorvecht. GROEN! moet terug een beetje meer AGALEV worden. Alleen jammer dat dit dan uit een nog oudere generatie moet komen.

't Wordt waarschijnlijk beslissen op het congres.
zeef is offline   Met citaat antwoorden